Chmelový osvěžovač vzduchu

úklidová firma praha
 
Než společně odhalíme další staré receptury na domácí čističe, saponáty a osvěžovače, ráda bych věnovala pozornost našim drahým polovičkám tedy mužům. Úklid totiž není výsadou žen, ale i muži se v dnešní době podílejí na chodu domácnosti.
Voní Váš domov? Jakou vůni si vybavíte, když si naň vzpomenete? A co Vy pánové, jaká je Vaše oblíbená vůně, která ve Vás probouzí smysly a evokuje vzpomínku na útulný domov, dům či byt, kde žijete? Je to snad levandule nebo vanilka? Možná by Vám voněl chmel. Proč ne, když už máme pivní pěnu do koupele, tak proč ne chmelový osvěžovač vzduchu.
Osvěžovač vzduchu z chmele: 1) jeden šálek poupat nebo sušených lístků růže 2) jeden šálek sušeného rozmarýnu 3) dva šálky sušeného chmele 4) jeden šálek sušeného květu heřmánku 5) ½ lžíce semínek kopru 6) 1 šálek levandule 7) tři kapky levandulového éterického oleje 8) dvě kapky rozmarýnového éterického oleje 9) jedna lžíce fialkového koření
Všechny přísady nasypte do skleněné nádoby, promíchejte a následně uzavřete. Nechte uležet na teplém a tmavém místě. Občas protřeste. Následně můžete použít jako osvěžovač Vašeho bytu nebo domu. Postačí nádobu otevřít a umístit na stůl do prostoru.

 

Zaujal Vás úklid SEN?
Nechte si vypracovat nabídku s kalkulací úklidových služeb, co nejdříve.