Jak si vybrat úklid

úklidová firma praha
 
Uvažujete, že si objednáte úklidové služby Vaší domácnosti nebo firmy? Rozhodujete se mezi úklidovou firmou a živnostníkem – paní na úklid? Co by pro Vás mělo být při výběru úklidových služeb důležité a čím se řídit?
Rozhodující požadavky a faktory na výběr úklidu:
1) Vaše poptávka, jaký typ úklidu chcete a jak často si jej přejete provádět. 2) Dostupnost úklidových služeb v místě bydliště nebo sídla (město). 3) Reference úklidové firmy, živnostníka a jeho služeb. 4) Praxe úklidové firmy, živnostníka v oblasti správy a údržby nemovitostí. 4) Pojištění odpovědnosti úklidové firmy, živnostníka. 5) Základní nabídka služeb úklidové firmy, živnostníka. 6) Nabídka případných více prací úklidové firmy, živnostníka. 7) Způsob komunikace úklidové firmy, živnostníka. 8) V poslední řadě cena za provedené úklidové služby.
Průměrná cena za úklid domácnosti poskytnutý úklidovou firmou se pohybuje ve výši 220 Kč bez DPH. Z 80 % cena pokrývá náklady poskytnutých služeb. Cena za úklid poskytnutý živnostníkem je obvykle nižní oproti úklidové firmě a je bez DPH, není li jeho plátcem. Ovšem příliš nízká cena za služby není zárukou kvality. Délku praxe si můžete kdykoliv ověřit nahlédnutím do výpisu z obchodního či živnostenského rejstříku, který je veřejně přístupný.
Rozšiřující požadavky na výběr úklidu:
1) Loajálnost a úcta k Vám a Vašemu soukromí. 2) Stálost pracovníků úklidových služeb. 3) Dodržování termínů a časů úklidu.
Úklid firmy a domácnosti není jen o úklidu, ale také úctě k soukromí a nenarušení běžného chodu. Poskytnuté úklidové služby by Vám neměli činit starosti a budit nepříjemný či obtěžující pocit. Vaše domácnost je Vaším domovem, je třeba brát ohled na Vaše domácí mazlíčky (psy, kočky) a také Vaše děti, které si mohou pomaleji zvykat na přítomnost pro ně cizí osoby – pracovníka úklidu. Mnohdy je třeba najít k sobě cestu.
Úklidové služeby úklid SEN – Eva Nováková:
1) Nabídka úklidových služeb v regionu Praha 2) Reference: úklid divadla Ponec a Archa 3) Praxe: více jak 11 let 4) Pojištění odpovědnosti: ANO 5) Základní nabídka: úklid domácnosti, úklid firmy (pravidelné a jednorázové úklidy)6) Rozšířená nabídka: generální úklid, úklid po malířích, mytí oken, žehlení prádla 7) Komunikace s klienty: přes webové stránky (formuláře), na sociální síti (Facebook, Twitter, Google), telefon, e-mail a osobně 8) Cena za úklidové služby: více ZDE (odkaz na ceník úklidových služeb) 9) Loajálnost a úcta k soukromí klientů 10) Dodržování termínu a časů smluveného úklidu 11) Úklid provádím osobně (E.N.)
V případě poptávky úklidových služeb vypracovávám předběžnou nabídku a kalkulaci zdarma, klientům navrhuji tzv. seznamovací schůzku zdarma (seznámení se a prohlídka úklidových prostor v délce minimálně15 min.), případně zkušební jednorázový úklid na jehož základě se klient rozhodne, zda si objedná pravidelný úklid. 
 
Zaujal Vás úklid SEN?
Nechte si vypracovat nabídku s kalkulací úklidových služeb, co nejdříve.

Kontakt: e-mail: uklidsen@email.cz, tel.: 604 84 04 41