Úklidové služby Praha

Jsem živnostnice, od roku 2002 provozuji živnost v oblasti správy a údržby nemovitostí. Nabízím pravidelné, jednorázové úklidy domácností a kanceláří. Úklid probíhá 5 dní v týdnu i ve svátek a to bez příplatků, které by navyšovaly cenu. Úklid probíhá v čase od 8 do 20 hod. Úklid o víkendu je možný po domluvě.
 

Úklid domácnosti

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, vynesení a výměna odpadkového koše. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, přání a velikosti úklidové plochy (úklid bytu 2+1 trvá v průměru 2 – 4 hodiny). Čistící prostředky: si  zajišťuje klient sám dle vlastního výběru. Více práce: mytí oken, žehlení, generální úklid. Nový zákazník: jednorázový zkušební úklid. 
 

Úklid kanceláří

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, vynesení a výměna odpadkového koše. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, přání a velikosti úklidové plochy (úklid kanceláří 60 m2 trvá v průměru 2 – 3 hodiny). Čistící prostředky: si zajišťuje klient sám dle vlastního výběru. Více práce: mytí oken - výloh, generální úklid. Nový zákazník: jednorázový zkušební úklid.
 

Rozšířená nabídka úklidových služeb / více úklidy

pravidelné / jednorázové 

Žehlení prádla

Žehlení ložního prádla, závěsů, pánských a dámských košil, halenek. Časová náročnost: 2-6 hodin podle Vašich potřeb a množství. Žehlení probíhá u klienta doma. 

Mytí oken

Mytí okenních tabulí, rámů a parapetů. Časová náročnost: 2 - 5 hodin podle stavu, typu a počtu oken. 

Generální úklid

Kompletní úklid včetně důkladného čištění obkladů v koupelně a kuchyni, mytí dvěří včetně futer, mytí oken vč. žaluzií dále okenních rámů a parapetů, čištění vnitřku obývacích stěn, skříní a poliček po předchozí domluvě a vyklizení zákazníkem.
 

Četnost pravidelného úklidu:

Úklidy nejčastěji probíhají 1x týdně, 2x týdně nebo častěji (3x týdně). Minimální pravidelnost takového úklidu 1 x týdně, úklid jednou za 14 dní standardně neprovádím.
 
Úklidové služby objednávejte přes kontaktní formulář, e-mail: uklidsen@email.cz nebo objednávkový list níže. Do poznámky v objednávkovém listu prosím uveďte: lokalitu úklidu, četnost, termín a čas, který by Vám vyhovoval. Objednávku zpracuji včetně kalkulace zdarma. Objednávky zasílejte do 20 hodiny. Info na tel. č. : 604 84 04 41

Objednávka úklidu

Objednávku Vám potvrdím e-mailem.

Objednávka úklidu je závazná. Klient může objednávku změnit nebo zrušit více jak 24 hodin před termínem bez storno poplatku. Před odesláním objednávkového formuláře si prosím přečtěte storno podmínky, podmínky užívání stránek a ochrany soukromí, které naleznete vpravo nahoře pod nabídkou MENU v kategorii FAQ.

Kontakt

Úklid SEN
úklid s Evou Novákovou
5.května 58, Praha 4
IČO: 71673920
uklidsen@email.cz