Úklidové služby Praha

Jsem živnostnice, od roku 2002 provozuji živnost v oblasti správy a údržby nemovitostí. Nabízím pravidelné, jednorázové úklidy domácností a kanceláří. Úklid probíhá 5 dní v týdnu i ve svátek a to bez příplatků, které by navyšovaly cenu. Úklid probíhá v čase od 8 do 20 hod. Úklid o víkendu je možný po domluvě.
 

Úklid domácnosti

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, vynesení a výměna odpadkového koše. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, přání a velikosti úklidové plochy (úklid bytu 2+1 trvá v průměru 2 – 4 hodiny). Čistící prostředky: si  zajišťuje klient sám dle vlastního výběru. Více práce: mytí oken, žehlení, generální úklid. Nový zákazník: jednorázový zkušební úklid. 
 

Úklid kanceláří

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, vynesení a výměna odpadkového koše. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, přání a velikosti úklidové plochy (úklid kanceláří 60 m2 trvá v průměru 2 – 3 hodiny). Čistící prostředky: si zajišťuje klient sám dle vlastního výběru. Více práce: mytí oken - výloh, generální úklid. Nový zákazník: jednorázový zkušební úklid.
 

Rozšířená nabídka úklidových služeb / více úklidy

pravidelné / jednorázové 

Žehlení prádla

Žehlení ložního prádla, závěsů, pánských a dámských košil, halenek. Časová náročnost: 2-6 hodin podle Vašich potřeb a množství. Žehlení probíhá u klienta doma. 

Mytí oken

Mytí okenních tabulí, rámů a parapetů. Časová náročnost: 2 - 5 hodin podle stavu, typu a počtu oken.

Generální úklid

Kompletní úklid včetně důkladného čištění obkladů v koupelně a kuchyni, mytí dvěří včetně futer, mytí oken vč. žaluzií dále okenních rámů a parapetů, čištění vnitřku obývacích stěn, skříní a poliček po předchozí domluvě a vyklizení zákazníkem.
 

Četnost pravidelného úklidu:

Úklidy nejčastěji probíhají 1x týdně, 2x týdně nebo častěji (3x týdně). Minimální pravidelnost takového úklidu 1 x týdně, úklid jednou za 14 dní standardně neprovádím.
 
Úklidové služby objednávejte přes kontaktní formulář, e-mail: uklidsen@email.cz nebo objednávkový list níže. Do poznámky v objednávkovém listu prosím uveďte: lokalitu úklidu, četnost, termín a čas, který by Vám vyhovoval. Objednávku zpracuji včetně kalkulace zdarma. Objednávky zasílejte do 20 hodiny. Info na tel. č. : 604 84 04 41

Objednávka úklidu

Objednávku Vám potvrdím e-mailem.

Objednávka úklidu je závazná. Klient může objednávku změnit nebo zrušit více jak 24 hodin před termínem bez storno poplatku. Více k podmínkám ZDE.

Kontakt

Úklid SEN
úklid s Evou Novákovou
5.května 58, Praha 4
IČO: 71673920
uklidsen@email.cz