Úklidové služby Praha

Jsem živnostnice, od roku 2002 provozuji živnost v oblasti "správy a údržby nemovitostí". Nabízím pravidelné, jednorázové - zkušební úklidy domácností a kanceláří. Úklid probíhá 5 dní v týdnu, a to i ve státní svátky bez skrytých příplatků, které by navyšovaly cenu úklidových služeb Úklid probíhá v čase od 8 - 20 hodin. Úklid o víkendu je možný po domluvě.

 

Úklid domácnosti Praha

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, výměna pytle na odpadky včetně jeho vynesení. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, prání a velikosti úklidové plochy (úklid bytu 2+1 trvá v průměru 2-4 hodiny).

Úklid kanceláří

pravidelné / jednorázové (zkušební) úklidy
Rozsah úklidu: stírání prachu z dostupných míst, vysávání, vytírání podlah, úklid sociálního zařízení a toalety, úklid kuchyně, výměna pytle na odpadky včetně jeho vynesení. Časová náročnost: dle Vašich potřeb, přání a velikosti úklidové plochy (úklid kanceláří 60 m2 trvá v průměru 2-3 hodiny).

Rozšířená nabídka úklidových služeb / více úklidy

pravidelné / jednorázové

Žehlení prádla

Žehlení ložního prádla, závěsů, pánských - dámských košil a halenek. Časová náročnost: 2-6 hodin podle Vašich potřeb a množství prádla. Žehlení probíhá u klienta doma. 

Mytí oken

Mytí okenních tabulí, rámů, parapetů včetně žaluzií. Časová náročnost: 2-5 hodin podle stavu, typu a počtu oken.

Generální úklid

Kompletní úklid včetně důkladného čištění obkladů v koupelně, na toaletě a v kuchyni, mytí dveří včetně futer, mytí oken, čištění vnitřku obývacích stěn, skříní a poliček po předchozí domluvě a vyklizení zákazníkem. Časová náročnost: dle velikosti úklidových prostor (úklid bytu 2+1 trvá v průměru 4-6 hodin).
Úklidové služby objednávejte přes objednávkový formulář níže, kontaktní formulář, e-mail: uklidsen@email.cz nebo telefonicky. Do poznámky v objednávkovém listu prosím uveďte: lokalitu, četnost, termín a čas, který by Vám vyhovoval. Vaši objednávku zpracuji, co nejdříve včetně předběžné kalkulace zdarma. Objednávky zasílejte do 20 hodiny. Info na tel. č.: 604 84 04 41.

Objednávka úklidu

Objednávku Vám potvrdím e-mailem.

Objednávka úklidu je závazná. Klient může objednávku změnit nebo zrušit více jak 24 hodin před termínem bez storno poplatku. Před odesláním objednávkového formuláře si prosím přečtěte storno podmínky, podmínky užívání stránek a ochrany soukromí, které naleznete vpravo nahoře pod nabídkou MENU v kategorii FAQ.

 

 

 

 

 

Pravidelný úklid: 
190 Kč/h. + 200 Kč/doprava
Jednorázový úklid: 
210 Kč/h. + 200 Kč/doprava
 
Pravidelný úklid: 
240 Kč/h. + 200 Kč/doprava
Jednorázový úklid: 
260 Kč/h. + 200 Kč/doprava

 

 

 

Žehlení prádla:
190 Kč/h. + 200 Kč/doprava
 
Mytí oken:
190 Kč/h. + 200 Kč/doprava
 
 
Generální úklid:
290-350 Kč/h. + 200 Kč/doprava

 

 

 

 

 

 

 

Nový zákazník

Novým klientům nabízím tzv. "seznamovací schůzku" nebo "jednorázový zkušební úklid". Úklid si vyzkoušíte a až v případě Vaší spokojenosti se domlouváme na pravidelném úklidu.

Četnost pravidelného úklidu

Úklidy probíhají minimálně 1x týdně, dále 2x týdně nebo častěji (3x týdně) dle potřeby klienta. Úklid 1x za 14 dní neprovádím. 

Čisticí prostředky

Čisticí prostředky a pomůcky si zajišťují klienti sami (např. gumové rukavice, mop, saponáty, prachovky, leštěnky aj.). S výběrem čisticích prostředků mohu poradit. 

DPH

Uvedené ceny jsou bez DPH, které neúčtuji, neboť nejsem jeho plátcem.