Generální úklid Praha

generální úklid praha

Druh úklidu: generální úklid, Typ úklidu: jednorázový Rozsah úklidu: vyčištění podlah, dveří, dveřích futer, oken, okenních rámů, parapetů, sociálního zařízení, obkladů v koupelně, obkladů na toaletě, kuchyně, vysávání, stírání prachu, vysypání a výměna odpadkových košů. Časová náročnost: generální úklid je obsáhlejší a časově náročnější než pravidelné běžné úklidy, provádí se minimálně jednou do roka. Délka úklidu je dána velikostí bytu, domu, kanceláří a rozsahem Vaší rekonstrukce. Průměrná délka úklidu je 6 - 12 hodin, podle náročnosti úklidových prací. Čistící prostředky: zajišťuje si klient sám – vlastní výběr nebo případně za příplatek dodám. Více práce: po domluvě Další druh úklidu: pravidelný a jednorázový úklid domácnosti nebo kanceláří, mytí oken, žehlení. S klienty, kteří poptávají úklid domlouvám tzv. seznamovací schůzku s prohlídkou úklidových prostor v trvání 15 minut. Individuální domluva se zákazníkem vždy možná. Generální úklid je vhodný pro Vaši domácnosti tak i pro kancelářské prostory Vaší společnosti. 
Typ úklidových služeb Cena hodina Cena doprava Poznámka
Generální úklid 290 Kč/hod. 200 Kč * Uvedené ceny jsou bez DPH,
  neboť nejsem jeho plátcem.
Poptejte generální úklid prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu: uklidsen@email.cz nebo telefonicky na čísle 604 84 04 41, vypracuji Vám individuální nabídku s předběžnou kalkulací zdarma. Volejte v čase od 8 do 20 hodin. Generální úklid objednávejte přímo přes formulář níže.

Objednávka "Generální úklid"

Objednávka "Generální úklid"

Objednávka úklidu je závazná. Klient může objednávku změnit nebo zrušit více jak 24 hodin před termínem bez storno poplatku. Více k podmínkám ZDE.